KOM oyun makinaları İmalattan ticari oyun makineleri langırt masası ve yedek parçaları satışı
ÜRÜNLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ / JETONLU DÜRBÜN
JETONLU DÜRBÜN

Ürünlerimiz uzun yıllar boyunca sorunsuz hizmet vermek amacıyla en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Jetonlu dürbünler açık alanlarda kullanıldığı için, her türlü iklim şartlarına, hırsızlığa ve vandalizme dayanabilecek en üst düzeyde tasarlanıp imal edilmiştir.

Dürbün kabini ve tüm gövde tamamı ile metalden imal edilmiştir. Muadillerinin çoğu dökme aliminyumdan imal edilmiştir ve mukavemeti ürünlerimize kıyasla çok zayıftır.

Dürbünlerimiz, 2 kat astar, 3 kat akrilik boya ve 2 kat vernik ile boyanmaktadır.

Dürbünlerimizde, ön ve arka mercekler tamperli camlarla korunmuştur. Muadillerin çoğunda bu özellik yoktur. Ne yazık ki mercekleri boyayan, kıran ve türlü hasarlar veren insanlar bu dürbünlere tamiri çok zor hasarlar verirler. Hatta, Bu dürbünleri ithal eden firmaların hiçbir yedek parçayı ithal etmedikleri düşünülürse, bu hasarlar, dürbünü tamamı ile hizmet dışı bırakır. Biz de ise tamperli camlar kırılmaya ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklı oldukları için bu tür hasarları bertaraf ederler. Buna rağmen hasar alırlarsa, sadece camları değiştirmek, içindeki dürbünü değiştirmekten oldukça ucuzdur.

Kabin kapağında , bilyalı silindir tip kilit kullanılmıştır. Evinizin kapısı ne kadar emniyetli ise, dürbün kabininiz de o kadar emniyetlidir. Muadillerinin çoğu, basit bir pano kilidi kullanır. Hiçbiri bu kadar emniyetli kilit kullanmaz.

Jetonlu dürbünde kullanılan para mekanizması mekanik tip olup, 40 yıldan fazla süredir tüm dünyada çeşitli makinalarda sorunsuz kullanılmaktadır. Segmentinin en kaliteli ürünüdür. Muadillerinin çoğu çin malı elektronik tip para mekanizması kullanır. Bu tip para mekanizmaları dış ortamlarda hava şartları ve diğer etkenlerden dolayı çok sık arıza verirler. Bizim kullandığımız ürün, bu şartlarda dayanımı ve güvenilirliği ile dünyada ün yapmıştır.

Son olarak; firmamız jetonlu dürbünleri hem işletir hem de satar. İşletmeci olduğu için, ürünleri, yaşadığı tecrübeler doğrultusunda geliştirir ve iyileştirir.

Jetonlu dürbünlerimiz, uzun yıllar sorunsuz hizmet vermek amacıyla tasarlanıp üretilmiştir. Hiçbir yedek parça sorunu yoktur. Üretici firma olduğumuz için %100 teknik bilgi ve destek sağlar. Satın aldığınız ürünün hizmet dışı kalma ihtimali yoktur.  

Firmamız, standart ürünlerimizin haricinde, müşteriye özel imalat da yapmaktadır. Önceden sipariş edildiği takdirde istenilen renklerde ürün satın alabilirsiniz

 
Copyright © 2014 KOM oyun makinaları İmalattan ticari oyun makineleri langırt masası ve yedek parçaları satışı - Her Hakkı Saklıdır.
, 2 Kirazlı sanayi sitesi merkez Yalova 10
Tel: 0 542 278 13 88  Fax: 05422781388   E-mail: kocaelioyunmakinalari@outlook.com