TR EN

Kalite, insanlık tarihi boyunca hakkında ciddi olarak düşünülmüş, farklı fikirler ortaya konulmuş ve tarihin gelecek seyri boyunca da yoğun ilgisine devam edecek olan bir kavramdır.Kalitenin önemine ticari ve akademik olarak medya vasıtasıyla birçok kez işaret edilmiştir.

Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, üst düzey yöneticiler tarafından en fazla geliştirilmesi gerektiği düşünülen kavramların başında ürün ve hizmet kalitesi geldiği belirlenmiştir.Kalite ayrıca firmaların uluslararası alanda yükselmesine yardımcı olan en önemli güç olarak da tanımlanmaktadır.

Kalite; değer olarak, ürünün teknik özelliklerine uyması olarak, ihtiyaçlara uygunluk olarak, kullanıma uygunluk olarak da tanımlanmıştır.

Kalite Kavramı, uzun yıllar önce başlatılan ve günümüze kadar gelen süreç içerisinde çeşitli değişimlere uğramış, Bütünsel Kalite Yönetim Felsefesinin öncülüğünde çağdaş adını bulmuş ve sonsuza kadar güncelliğini koruyacak olan süreç içerisinde yeni tanımlarını bulmaya devam edecektir.

''Kom Games & Electronics'' olarak ilk günden itibaren müşterilerimizi kalite ile buluşturmayı ilke edindik ve çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımız ve özenimizle devam ediyoruz.

En Yeniler

En Yeniler

Ürettiğimiz En Yeni Ürünler

İNCELE
Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Ürünlerimizin ve firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri

İNCELE
Dünya'da KOM Games & Electronics

Dünya'da KOM Games & Electronics

İhracatın Parlayan Yıldızı!

İNCELE