TR EN

Kalite, insanlık tarihi boyunca hakkında ciddi olarak düşünülmüş, farklı fikirler ortaya konulmuş ve tarihin gelecek seyri boyunca da yoğun ilgisine devam edecek olan bir kavramdır.Kalitenin önemine ticari ve akademik olarak medya vasıtasıyla birçok kez işaret edilmiştir.

Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre, üst düzey yöneticiler tarafından en fazla geliştirilmesi gerektiği düşünülen kavramların başında ürün ve hizmet kalitesi geldiği belirlenmiştir.Kalite ayrıca firmaların uluslararası alanda yükselmesine yardımcı olan en önemli güç olarak da tanımlanmaktadır.

Kalite; değer olarak, ürünün teknik özelliklerine uyması olarak, ihtiyaçlara uygunluk olarak, kullanıma uygunluk olarak da tanımlanmıştır.

Kalite Kavramı, uzun yıllar önce başlatılan ve günümüze kadar gelen süreç içerisinde çeşitli değişimlere uğramış, Bütünsel Kalite Yönetim Felsefesinin öncülüğünde çağdaş adını bulmuş ve sonsuza kadar güncelliğini koruyacak olan süreç içerisinde yeni tanımlarını bulmaya devam edecektir.

''Kom Games & Electronics'' olarak ilk günden itibaren müşterilerimizi kalite ile bulışturmayı ilke edindik ve çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımız ve özenimizle devam ediyoruz.

Kaliteli Ürün İlkemiz

Kaliteli Ürün İlkemiz

''Kom Games&Electronics'' Olarak Edindiğimiz İlke

İNCELE
En Yeniler

En Yeniler

Ürettiğimiz En Yeni Ürünler

İNCELE
Yerli İmalat Jeton /Para Kanalı

Yerli İmalat Jeton /Para Kanalı

Üniversal Jeton/Para Kanalı

İNCELE