TR EN

HAKKIMIZDA

•Firmamız, 2004 yılından beri ticari oyun makineleri sektöründedir.İlk olarak kiralama ile başlayan yolculuğumuz, bize makineleri kendi bünyemizde üretme gerekliliğini öğretti. Kiralama sektöründen geldiğimiz için bu sektörde yer alan kiralamacı arkadaşlarımızın ve o dönem kendimizin de yaşadığı sorunları gidermek adına bir şeyler yapmamız gerektiğini fark ederek elimizi taşın altına koyduk ve imalat yapmak üzere ''Kocaeli Oyun Makinaları Sanayi'' adı altında faaliyet göstermeye başladık. Kusursuz makineler üreterek kazanıp kazandırmayı ilke edindik.

• Fiber Polyester Boks Makinesi, Kombo Fiber Polyester Boks Makinesi, Polyester fiber combo boxer, Air Hockey, Basket Makinesi,Masa Üstü Şarjmatik, langırt masası çeşitleri Çok Oyunlu Arcade oyun makineleri, Boks Makinesi Deri topu, Boks makinesi mekanizması ve tüm makinelere uyumlu üniversal jeton kanalı sayılan ürünleri kendi bünyemizde  üretmekteyiz.Toptan ve perakende olarak siz değerli dost ve müşterilerimizi kaliteli ürünlerle tanıştırmayı hedefleyen genç,dinamik,çalışkan bir kadro ile oyun makineleri sektöründe Ar-ge faaliyetlerimiz sürekli devam etmektedir.

•Ortak üretimleriniz,mekanik imalat, elektronik imalat, projelendirme ve geliştirme faaliyetleriniz için doğru adrestesiniz. Yerli ve Milli imalat için el ele daha ileriye!